Nezaradené

Harley-Davidson predstavuje úplné nové modely CVO™ 2023

MILWAUKEE (26. apríla 2023) – Od roku 1999 sú motocykle Harley-Davidson Custom Vehicle Operations™ (CVO) ašpiratívnou kolekciou motocyklov z limitovanej produkcie, ktoré prinášajú to najlepšie z vylepšenia štýlu, dizajnu, remeselného spracovania a pozornosti k detailom. so špičkovým výkonom.

•Harley-Davidson CVO™ Street Glide®Úplne nová kapotáž Batwing, ktorá sa objavila na modeli CVO™ 2023Model Street Glide® ponúka vyvinutý profil s rýchlejším celkovým gestom a prepracovanejším čelným sklom.Podrezanie pod svetlometom je výraznejšie a ukazovatele smeru sú integrované na rozdiel od vonkajších jednotiek. Aj keď je zachovaný ikonický tvar „T“ kapotáže Batwing, silueta a grafický obrys boli modernizované s aktualizovaným povrchom a nová kapotáž sa dizajnovo integruje s palivovou nádržou, bočnými krytmi a sedlovými taškami. Charakteristické svetlo v tvare „omega“ poskytuje okamžité rozpoznanie nového modelu a smerové svetlá sú hladko integrované do prvkov ľavého a pravého svetla.

•2023 Harley-Davidson CVO™ Road Glide®Úplne nová kapotáž modelu CVO™ Road Glide® predstavuje agresívnu aktualizáciu dizajnu „žraločieho nosa“ MY22 a integruje sa do palivovej nádrže, bočných krytov a sedlových tašiek.Jediný LED svetlomet má široký, horizontálny tvar, no zdá sa, že má zdvojené prvky, ktoré pripomínajú kľúčovú vlastnosť všetkých predchádzajúcich kapotáží modelu Road Glide® a smerové svetlá sú integrované vo vonkajších častiach charakteristického osvetlenia.