21.7.-23.7.2023

Opäť Vám po ročnej prestávke prinášame jedinečnú možnosť vyskúšať si Harley-Davidson modely. Demo truck tento rok privezie celé spektrum modelov od Harley-Davidson a tešiť sa môžete až na 22 modelov. Jazdy budú prebiehať od piatka 10:00 do nedeľe kedy posledná jazda začína o 17:00. Rozdiel oproti predošlým ročníkom bude výrazná zmena trasy, ktorá bude podstatne dlhšia a pestrejšia.
Navyše sa môžete tešiť na sprievodný program v pobode skvelé občerstvenia v našej reštaurácii Saloon HDB, testovacie jazdy motocyklov Ducati a novinkou v našich priestoroch je skvelé tetovacie štúdio Old School Tattoo Studio spolu s Moravek Barber Shop. Old School Tattoo Studio si dokonca pre Vás pripravilo akciu na malé tetovanie za 30€ !

Testovacie jazdy sú bezplatné a je nutná rezervácia online na linku: https://harley-davidson.probefahrtenbutler.com/show/438?language=sk
Povinnosťou jazdca je vhodné motocyklové oblečenie s dlhými rukávmi a nohavicami, homologovaná motocyklová pribla, vhodná obuv. Vodičský preukaz typu A, a občiansky preukaz.

Tešíme sa na Vás !

Harley-Davidson Bratislava