Motorcycle FMB monitor – GPS lokátor pre motocykle

 

204 € bez DPH

245 € s DPH

 

Lokalizačné zariadenie navrhnuté na zabezpečenie vašej motorky proti krádeži. Informácie o polohe, neoprávnenom pohybe a otrasoch v reálnom čase. Inštalácia prostredníctvom technika. Sledovanie polohy len cez mobilnú aplikáciu v slovenskom jazyku.

 

Produkt sa predáva so SIM kartou a softvérom. Licencia je na jeden rok. V cene sú aj dáta.Popis produktu

Mobilná monitorovacia GPS jednotka navrhnutá na sledovanie polohy a ochranu pred krádežou motocykla. Pomocou sústavy otrasových čidiel a gyroskopu zvýši zabezpečenie motocyklu napríklad proti často realizovaným krádežiam formou naloženia motorky na iné vozidlo a jej odcudzenia bez potreby naštartovania. Každý motorkár ocení najmä funkciu notifikácií – upovedomenie majiteľa o malých otrasoch, náklonoch či zmene polohy aj v čase, keď je stroj v pokoji/nie je naštartovaný. Pri neoprávnenej manipulácii či pohybe je majiteľ upozornený zvukovým alarmom na motorke a notifikáciou na mobilný telefón.

Ďalšou funkciou je upozornenie v prípade nehody. Tzv. crash čidlo zabudované v zariadení vyhodnocuje situácie počas jazdy motocykla. Ak dôjde k silnému nárazu, zariadenie ihneď reaguje a informuje vopred určenú osobu na zadefinovanom telefónnom čísle.

Zariadenie je vhodné pre rôzne druhy motocyklov, skútrov a štvorkolky.

Čo všetko vám zariadenie garantuje a aké sú jeho funkcie?

Test zariadenia: Pozrite si testovanie produktu v praxi tu (video Garáž.TV).
 
Technické parametre a vplyv na batériu motorky

Inteligentný 3D senzor v jednotke nepretržite sleduje stav motorky, nevynímajúc stav hlbokého spánku, keď nevyužívate motocykel dlhé mesiace (napríklad počas zimy).

Elektrický odber monitorovacieho zariadenia v hlbokom spánku je len 2 mA.

Nízky odber prúdu zaručí, že je motocykel pod nonstop ochranou.

 
Ako funguje upozornenie pri krádeži alebo nehode?

Vnútri zariadenia je vysielač GPS signálu a GSM vysielač. Informácie sú vďaka nim rýchlo a spoľahlivo zasielané cez internet do vášho telefónu. Zariadenie využíva klasickú SIM kartu, a preto nie je rozsah zabezpečenia obmedzený.

Pri neoprávnenom pohybe, ktorý zariadenie vyhodnotilo pomocou sústavy senzorov, je automaticky spustený hlasový signál na motocykli – siréna. Zároveň zariadenie upovedomí majiteľa na vopred definované telefónne číslo.

V prípade nehody zariadenie okamžite vysiela upozornenie na núdzové číslo. Číslo si navolí vlastník zariadenia/motocykla.

 
Kde sa zbierajú dáta zo zariadenia?

GPS lokátor ponúka prehľad nielen o polohe motorky, ale aj o smere jazdy a dosiahnutej rýchlosti. Informácie sú zbierané a uchovávané v systéme Commander Control Car, kde sú prehľadne usporiadané. Plne k dispozícii sú aj s odstupom času – historicky.

Hlavnou výhodou pri práci s dátami je ich rýchla, jednoduchá a pohodlná dostupnosť. Nájdete ich priamo vo vašom mobile cez mobilnú aplikáciu.

Ďalšie informácie

Hmotnosť55 g
Rozmery65 × 56.6 × 18.9 mm
Licencia

Alarmové tlačidlo

Batéria

Otrasové čidlo

Pamäť

Pohybové čidlo

SIM karta

Anténa

Crash čidlo:

áno

 

 

 

 

Kontakt pre objednávky:

Marcela Nemcová

Obchodná zástupkyňa

Tel.: +421 917 882 439

Email: marcela.nemcova@commander.sk