Orange Fuse
Vivid Black
Yelow Fuse

LiveWire™

Electric

33,500.00 33,700.00 

Model LiveWire™ bude dostupný v rokoch 2020 a 2021 vo vybraných autorizovaných dealerstvách Harley-Davidson®.Práve dorazil úplne nový elektrický motocykel LiveWire™, ktorý je prvým elektrickým motocyklom v histórii spoločnosti H-D.

Motor

Revelation®

Krútiaci moment

116Nm Nm

Hmotnosť

249 kg

Tento energický tátoš s vysokým výkonom na elektrinu je zmesou sugestívneho dizajnu a najmodernejšej technológie, z ktorej vám nabehnú zenové zimomriavky rýchlosťou blesku. Vďaka svojej agresívnej postavy a plynovej rukoväte, ktoré okamžite reaguje na podnet, ponúka tento úplne nový motocykel z dielne Harley-Davidson elektrizujúci zážitok. V spojení s vysoko účinným predným a zadným odpružením SHOWA® a pneumatikami HD®/Michelin® Scorcher® Sport a brzdami Brembo® Monoblock s vylepšeným ABS v zákrutách a kontrolou trakcie Vám motocykel LiveWire™ poskytuje agilnosť preblesknúť mestskými ulicami – dojazd od 158 km* na nabitie.

Elegantný dotykový displej a služba HD™ Connect** vám pomôžu zachovať chladnú hlavu, zostať v pokoji a v spojení tým, že Vám umožňujú diaľkovo sa pripojiť zo svojho smartfónu. Môžete tak kontrolovať základné funkcie motocykla, ako sú stav nabitia a tlak v pneumatikách, a udržať všetko v bezpečí a chránené vďaka upozorneniam na krádež vozidla a neoprávnené zásahy doň.