Novinky

Sportster® pre mladých s komplet balením!

[vc_section][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=“no“]Len teraz od nás dostaneš k nákupu modelu Sportster® komplet, ktorý ti pomôže začať sezónu s poriadnou mašinou.

Ku každému modelu od nás dostaneš:

  • 5-ročnú predĺženú záruku
  • úpravu výkonu na 35kW (A2)*
  • 500 EUR kredit na nákup tovaru a dielov**
  • výhodné financovanie šité na mieru pre tvoje potreby

*Úpravu na 35kW ti spravíme priamo na našich skladových motocykloch a preto ti bude stačiť vodičské oprávnenie typ A2. Ak už predsa len dostaneš neskôr vodičské oprávnenie A, prídeš k nám a my ti motocykel upravíme do sériovej verzie s otvoreným výkonom.

**500 EUR môžeš využiť na nákup ľubovoľného tovaru Harley-Davidson®, či už sa jedná o oblečenie, doplnky alebo diely. Samozrejme môžeš tento poukaz využiť napríklad aj na servisnú prácu.

Navyše kúpou modelu Sportster® vstupuješ do programu V.I.P. Grow UP, ktorý bude predstavený 1.1.2021 a bude ťa sprevádzať tvojou cestou jazdca.

Neváhaj a využi túto jedinečnú šancu. Na výber máš zo skladových modelov aktuálne dostupných ihneď k odberu. Akcia platí do 31.3.2021 alebo do vypredania skladových zásob.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_row][vc_column][products_tabs woodmart_css_id=“5fc63b9f788c5″ title=“Ponuka“][products_tab layout=“carousel“ product_hover=“info-alt“ title=“Sportster“ taxonomies=“329″ slides_per_view=“4″ autoplay=“yes“ hide_pagination_control=“no“ hide_prev_next_buttons=“no“ center_mode=“no“ wrap=“yes“ sale_countdown=“0″ stock_progress_bar=“0″ products_bordered_grid=“0″ lazy_loading=“yes“][/products_tabs]

[/vc_column][/vc_row]