1.

VÝBER

Vyberte si motocykel o ktorý máte záujem.

2.

REZERVUJ

Rezervujte si vybraný motocykel podľa aktuálnej dostupnosti.

3.

JAZDI !

Vyzdvihnite si vybraný motocykel a užite si jazdu.

AKO NA TO ?

ČO POTREBUJEM ?

Platný doklad totožnosti, vodičské oprávnenie príslušnej skupiny. Kauciu v hotovosti vo výške, ako je uvedená pri konkrétnom vozidle. Vlastnú motocyklovú výstroj, prilba, rukavice, atď.

AKÉ MOTOCYKLE SÚ K DISPOZÍCII ?

Motocykle sú nové v bezchybnom technickom stave a sú havarijne poistené. Pred odovzdaním sú skontrolované a zoservisované, aby ste si mohli užiť bezstarostnú jazdu. Motocykel odstanete čistý a s plnou nádržou a v rovnakom stave nám ho aj vrátite.

AKO TO FUNGUJE ?

Vyberte si konkrétny motocykel, ktorý si chcete prenajať, v rezervačnom kalendári si vyberte dátum od kedy do kedy si chcete motocykel prenajať. Vyplňte a odošlite rezervačný formulár a my Vás budeme telefonicky kontaktovať najbližší pracovný deň ohľadom potvrdenia rezervácie. V dohodnutom termíne si vyzdvihnete zarezervovaný motocykel a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky.

CHCEM SI POŽIČAŤ MOTOCYKEL NA DLHŠIE

Nie je problém, cez online rezervačný systém si viete zarezervovať motocykel maximálne na 10 dní, ak si ho chcete požičať na viac dní, napíšte nám alebo zavolajte a pri dlhodobejšom prenájme si dohodneme individuálne podmienky.

Online rezervácia

Jednoducho a rýchlo si vyberiete motocykel, ktorý si chcete požičať. V rezervačnom kalendári vidíte jeho aktuálnu dostupnosť. Po výbere konkrétneho dátumu vyzdvihnutia a vrátenia motocykla Vám rezervačný systém zobrazí informatívnu cenu, konečná cena závisí od počtu najazdených kilometrov nad rámec predplateného balíka. Po odoslaní rezervačného formulára obdržíte informačný e-mail a následne Vás budeme kontaktovať ohľadom potvrdenia rezervácie a dohodnutia detailov. V prípade zájmu o prenájom vozidla na dlhšie ako 10 dní nás prosím kontaktujte telefonicky.

Vyzdvihnutie a vrátenie motocykla

Motocykel vyzdvihnete v dohodnutom čase, ak by sa niečo zmenilo, dajte nám vedieť. Motocykel bude pripravený, čistý a s plnou nádržou, v rovnakom stave nám ho aj vrátite. Pri preberaní Vás oboznámime s osobitnými pravidlami užívania motocykla a o odovzdaní motocykla dostanete protokol, rovnako pri vrátení motocykla v dohodnutom čase, dostanete protokol, že ste nám motocykel vrátili v poriadku.

Potrebné doklady

Na požičanie motocykla potrebujete platný doklad totožnosti a vodičské oprávnenie príslušnej skupiny. Kauciu v hotovosti vo výške, ako je uvedená pri konkrétnom vozidle. Vlastnú motocyklovú výstroj, prilbu, rukavice, atď.

Doplnkové služby

Pri rezervácií si môžete vybrať doplnkové služby, ako napríklad balík 1 000 km naviac, ak viete, že najazdíte oveľa viac km, ako je v predplatenom balíku. Balík obsahuje 1 000 km so zľavou 50%, za 1 000 km naviac, teda zaplatíte len 225 € namiesto 450 €. Tento balík je potrebné objednať pri rezervácií, najneskôr však pri vyzdvihnutí motocykla. Ďalšou doplnkovou službou, je prenájom kufrov alebo navigácie k vybraným motocyklom, ktoré si rovnako môžete vybrať pri rezervácii.

Môžem ísť s požičaným motocyklom na okruh ?

Bohužial, s požičaným motocyklom nie je možné isť na okruh alebo sa zúčastniť motoristických športových podujatí, vzhľadom na rozsah poistného krytia.