OBLEČENIE Harley-Davidson® na motorku aj voľný čas

Oblečenie Harley-Davidson® na motorku aj voľný čas

OBLEČTE SI LEGENDU HARLEY®

Keď v roku 1903 uzrel svetlo sveta prvý motocykel Harley-Davidson®, zrodila sa spolu s ním aj nová subkultúra. Ako firma pokračovala v zdokonaľovaní motoriek, začala vyvíjať aj oblečenie pre jazdcov. Vycibril  sa tak spôsob jazdy, ale i celková bezpečnosť počas nej. Štýlové oblečenie v kombinácii s jedinečnými motocyklami dali základ ikonickej legende Harley-Davidson®, ktorú dodnes ľudia na celom svete považujú za synonymum kvality a originality.

V roku 1912 sme ušili prvý kus odevu MotorClothes®. Od tohto úplne prvého trička, ktoré sa pýšilo názvom Harley-Davidson®, až po najnovší ochranný motorkársky odev z nášho radu Core a sezónneho sortimentu zabezpečujeme, aby ste boli chránení a dobre vyzerarali.

HLAVNÝ RAD - CORE

Toto je náš klasický rad produktov – srdce a duša vášho šatníka. Výbava, ktorá na cestách prezentuje váš postoj a vzrušenie. Máme kožu, výbavu, funkčné a ležérne oblečenie, športové odevy a príslušenstvo. Môžete sa vyobliekať na serióznu jazdu.

POZRITE SI NÁŠ E-SHOP alebo príďte do obchodu a zistite viac.

Oblečenie Harley-Davidson® na motorku aj voľný čas Oblečenie na motorku Harley-Davidson® Bratislava
Moto oblečenie Harley-Davidson® Bratislava

SEZÓNNE KOLEKCIE

Štyri ročné obdobia, štyri sezónne kolekcie. Tak, ako má každé ročné obdobie svoje charakteristické črty, rovnako je to aj s našimi kolekciami. Sezónne kolekcie predstavujú štýlové doplnenie našich produktov na jazdenie a módnych odevov. Náš dizajn z limitovaných edícii sleduje aktuálne svetové trendy.

POZRITE SI NÁŠ E-SHOP alebo príďte do obchodu a zistite viac.

Oblečenie a doplnky na motocykle Harley-Davidson® Bratislava Oblečenie Harley-Davidson® pre ženy
Oblečenie a doplnky na motocykle Harley-Davidson® Bratislava

DOPLNKY

Doplňte svoj štýl autentickým príslušenstvom, od opaskov a praciek až po čiapky a šály. Rovnako ako všetko, čo robíme, naše doplnky stelesňujú ducha Harley-Davidson® a sú vyrobené iba z tých najlepších materiálov.

POZRITE SI NÁŠ E-SHOP alebo príďte do obchodu a zistite viac.

Oblečenie a doplnky na motocykle Harley-Davidson® Bratislava Cestovné tašky Harley-Davidson® Bratislava
Náramkové hodinky Harley-Davidson® Bratislava