OŠETROVANIE A ČISTENIE MOTOCYKLOV Harley-Davidson®

Čistiace prostriedky na motocykel Harley-Davidson® Bratislava

Málokedy uvidíte niekde špinavý Harley-Davidson®. Ak čistíte svoju motorku, dávate tým tiež najavo aj svoj postoj k životu a hodnotám a na druhej strane to vyzerá hrozne dobre keď je Váš Harley® nablýskaný. Starostlivosť a čistenie má ale aj bezpečnostný dôvod. Ak máte bezprostredný kontakt s motorkou, môže Vám to veľa prezradiť. Pri čistení  motocykla môžete zbadať či nepotrebujete niečo utiahnuť, vymeniť, skôr Vám možno napadne že je potrebné doplniť, alebo vymeniť olej a podobné ďalšie ak keď len drobnosti, ktoré by Vám mohli prípadne znepríjemniť radosť z jazdy.

Váš motocykel si zaslúži to najlepšie, pokiaľ ide o jeho starostlivosť a našim cieľom je ponúknuť práve to. Nešpecializované výrobky a automobilové materiály môžu poškodiť Váš Harley-Davidson®.

Naše originálne produkty na povrchovú starostlivosť sú:

  •     náročne testované a certifikované našimi inžiniermi, aby poskytovali optimálne výsledky pre karosériu, rám, chróm a   leštený hliník, čelné sklo, pneumatiky a motor
  •     kompatibilné so všetkými ostatnými originálnymi produktmi Harley® na povrchovú starostlivosť,
  •     kompatibilné so špecifickými povrchmi,
  •     ideálne na zdôraznenie žiarivej nádhery Vášho motocykla.

Iba originálne produkty Harley-Davidson® na povrchovú starostlivosť sú špeciálne vyrobené tak, aby sa navzájom dopĺňali a poskytli vášmu motocyklu bezpečnú starostlivosť. Ak chcete, aby Váš motocykel vyzeral stále ako nový, používajte len naše produkty. Či už chcete motocykel umývať, leštiť, chrániť alebo nablýskať každý jeho detail, naše produkty prešli náročnými testami a sú certifikované našimi inžiniermi.

Zastavte sa ešte dnes v predajni a pozrite si kompletný rad produktov na čistenie a ošetrovanie. Váš Harley® si to zaslúži.

Originálne produkty Harley-Davidson® na čistenie, ošetrovanie a starostlivosť o Váš motocykel môžete prezrieť  aj na našom e-shope. Kliknite sem.

Zazimovanie motorky Harley-Davidson Bratislava

Zazimuj svoj Harley čo najlepšie aby sa ťa jar neopýtala čo si robil v zime

PÁR RÁD PRED ZIMOU

Nakoľko počasie nám už jasne naznačuje prichádzajúcu zimu, radi by sme Vám pripomenuli základné kroky k správnemu zazimovaniu motocykla.

  • Najdôležitejšie je požívať nabíjačku na batériu  (odporúčame prezrieť typ H-D č. 99814-09),  najlepšie už po troch týždňoch nepoužívania motocykla. Takáto nabíjačka simuluje dobíjanie a vybíjanie a tým udržuje baterku v správnom chode aj keď je motocykel odstavený a na jar nebudete musieť strácať čas nabíjaním, alebo investovať do novej batérie. Je určená presne pre gélové batérie s vyšším štartovacím prúdom a môžete ju nechať napojenú aj celú zimu.
  • Pneumatiky je potrebné dofúkať  (správne hodnoty tlaku nájdete v manuáli k motocyklu, alebo sa informujte u nás na predajni). Zamedzíte tým, aby pneumatiky stratili svoj tvar počas zimy.
  • Dotankovať nádrž  doplna, tým zabránite, aby sa voda v benzíne zrážala a následne aby nekorodovala nádrž. Takisto môžete použiť stabilizátor paliva č. 91600001 (prezrite si tu). V dnešnej dobe je veľké percento zloženia benzínu rastlinného pôvodu a takýto prípravok ho udrží čerstvý až 12 mesiacov a takisto zabraňuje korózii palivového systému a nádrže.
  • Určite nezaškodí si motocykel schovať pod plachtu (odporúčame prezrieť typ H-D č. 93100022). Tá je určená na vonkajšie aj vnútorné použitie a je možné k nej dokúpiť alarm (odporúčame prezrieť typ H-D č. 69000038), aby Vám nikto nepovolaný na motocykel nesiahal.
  • Je vhodné motocykel umyť, hlavne očistiť od múch, pretože tie do jari tak zaschnú, že je potom potrebné vynaložiť oveľa väčšie úsilie na ich odstránenie