HARLEY-DAVIDSON BRATISLAVA DISCOVERMORE

CESTA TVOJHO ŽIVOTA KAMKOĽVEK NA SVETE NA MOTOCYKLI HARLEY-DAVIDSON

Absolvuj skúšobnú jazdu a získaj šancu vyhrať 5000 eur a zostaviť si svoju vlastnú vysnívanú cestu pre dvoch kamkoľvek na svete. A my ti na tento výlet zaistíme motocykel. Takže na tebe bude len naplánovať si trasu ...

Motorky Harley-Davidson testovacie jazdy

CENA PRE VÍŤAZA ZAHŔŇA:

  • 2 motocykle Harley-Davidson radu Touring na dva týždne kdekoľvek na svete. S využitím širokej siete autorizovaných požičovní Harley-Davidson Rental. Výber je na tebe.
  • 5000 EUR na splnenie tvojho sna
  • Cestovná sada vrátane digitálnej kamery pre záznam všetkých úžasných zážitkov na ceste.
  • Všetci, ktorí sa zúčastnia súťaže, získajú naviac unikátnu sadu samolepiek

ZÁŽITOK ZO SKÚŠOBNEJ JAZDY

Je len jeden spôsob, ako pochopiť Harley-Davidson. Na jednom sa prejsť, pretože je lepšie raz vyskúšať ako sto krát počuť. Náš priateľský tím ti bude k ruke, aby ti pomohol zabezpečiť všetko, čo potrebuješ pre svoju skúšobnú jazdu, ktorá je navyše úplne zadarmo. A nemaj obavu, nikto ťa nebude tlačiť, aby si si jeden kúpil - len relaxuj a uži si jazdu.

Prihlásiť sa na skúšobnú jazdu môžeš do 30.apríla 2016 a termín uskutočnenia  jazdy si môžeš naplánovať odteraz do 15.mája 2016.

PRIHLÁSIŤ SA A REGISTROVAŤ na túto akciu je možné výhradne cez stránku DISCOVERMORE HARLEY-DAVIDSON na ktorú sa dostanete ak kliknete TU

Na našom dealerstve máme MOMENTÁLNE K DISPOZÍCII tieto modely motocyklov  z rady TOURING :

Pravidlá pre absolvovanie skúšobnej jazdy si prosím prezrite TU.